Hosting - Serwery wirtualne
MediaSoft oferuje Państwu profesjonalne serwery wirtualne - hosting już od około 5 zł netto/miesięcznie. Jeśli korzystają Państwo z dużych drogich serwerów wirtualnych w innych firmach i nie chcą Państwo płacić rachunków za zbędną powierzchnię, która nie jest wykorzystywana, to zapraszamy do skorzystania w MediaSoft z oferty tanich serwerów wirtualnych dla małych i średnich firm.


Serwery wirtualne serii Basic, Advanced i Advanced+ to najdogodniejsze rozwiązania dla małych i średnich firm. Zapewniają stabilność pracy, szybkość działania oraz bezpieczeństwo serwisów internetowych, poczty e-mail i baz danych. Zaprojektowane są specjalnie dla małych i średnich przedsiębiorstw zapewniają efektywne działanie w sieci Internet, a lokalizacja serwerów w Polsce zapewnia ich bardzo szybkie działanie.Rodzaje serwerów

W ofercie MediaSoft są 4 rodzaje serwerów wirtualnych różniące się powierzchnią:
  • Serwery wirtualne Basic 1 GB
  • Serwery wirtualne Basic+ 2 GB
  • Serwery wirtualne Advanced 3GB
  • Serwery wirtualne Advanced+ 5GB
  • Serwery wirtualne Professional 10 GB
  • Serwery dedykowane Professional+ do 200GB
Cennik

Przenosząc do nas stronę internetową i konta e-mail otrzymają Państwo bezpłatnie serwer wirtualny na okres 6 miesięcy. Dodatkowo GRATIS przeniesiemy stronę z Państwa obecnego serwera wirtualnego na serwer wirtualny utrzymywany u nas.

Istnieje także możliwość udostępnienia przez nas serwera wirtualnego również bez żadnych zobowiązań na okres testowy wynoszący 14 dni.


Rodzaje serwerów wirtualnych Promocja 6 miesięcy (przy przeniesieniu usług do naszej firmy). Cena po promocji
1 GB Basic 0 zł / 6 miesięcy 119 zł netto / rok
2 GB Basic+ 0 zł / 6 miesięcy 149 zł netto / rok
3 GB Advanced 0 zł / 6 miesięcy 169 zł netto / rok
5 GB Advanced+ 0 zł / 6 miesięcy 219 zł netto / rok
10 GB Professional 0 zł / 6 miesięcy 356 zł netto / rok
Serwery dedykowane Professional+ Cena ustalana indywidualnie / rok
Aktywacja wyłączonego serwera z powodu nieterminowej wpłaty 80 zł netto


Specyfikacja serwerów wirtualnych

Powierzchnia dyskowa
Serwery wirtualne posiadają powierzchnię 1-5GB w zależności od rodzaju serwera Basic, Advanced, Advanced+, którą można samodzielnie zarządzać poprzez panel Net.admin.

Transfer serwera wirtualnego
Jest to całkowita ilość danych jaką można przesłać od użytkowników do serwera wirtualnego i z serwera wirtualnego do użytkowników. W ramach serwerów oferowany jest limit 2000 GB danych w czasie trwania okresu abonamentowego.

Dowolny podział powierzchni serwera wirtualnego
Powierzchnię dyskową można dowolnie dzielić między stronę WWW, konta e-mail i bazy danych za pomocą panelu do zarządzania serwerem Net.admin.

Nielimitowana liczba domen wskazujących na katalogi
Na serwerach wirtualnych można utrzymywać nielimitowaną liczbę domen wskazujących na katalogi zamieszczone na tym serwerze. Każdą z domen można przekierować na wybrany katalog, w którym będzie znajdować się osobna strona WWW. Natomiast konta poczty e-mail założone na serwerze będą funkcjonować dla głównej domeny serwera.

Nielimitowana liczba kont e-mail
Na serwerach wirtualnych można założyć nielimitowaną liczbę niezależnych kont e-mail. Dostęp do każdego konta odbywa się poprzez przeglądarkę internetową za pomocą programu do obsługi poczty Active.mail. Program ten umożliwia użytkownikowi na samodzielne zarządzanie swoim kontem pocztowym.

Nielimitowana liczba aliasów pocztowych
Alias pocztowy jest to alternatywny adres konta e-mail. Ilość aliasów, które można utworzyć na serwerach wirtualnych jest nieograniczona. Za pomocą aliasu pocztowego można posiadać kilka adresów kont e-mail wskazujących fizycznie na jedno konto e-mail. Np. stworzenie aliasu biuro@twojadomena.pl wskazującego na konto kontakt@twojadomena.pl spowoduje, że każdy e-mail wysłany na adres biuro@twojadomena.pl będzie docierał na konto kontakt@twojadomena.pl.

Nielimitowana liczba baz danych
Każdy serwer wirtualny pozwala na założenie nielimitowanej liczby baz danych MySQL i PostgreSQL w ramach samodzielnie przydzielonej przez użytkownika powierzchni w panelu do zarządzania serwerem Net.admin. Minimalna wielkość pojedynczej bazy danych wynosi 10MB, maksymalna wielkość wynosi 500MB.

Oprogramowanie antywirusowe
Oprogramowanie antywirusowe stosowane na serwerach wirtualnych pozwala chronić skrzynki pocztowe przed wirusami mogącymi znajdować się w otrzymywanych wiadomościach e-mail.

Zabezpieczenie antyspamowe
Filtr antyspamowy umożliwia zapobieganie otrzymywaniu niechcianych wiadomości e-mail tzw. spamów. Filtr ten zapobiega dostarczaniu poczty z adresów i serwerów pocztowych, które figurują na globalnej liście adresów rozpoznanych jako wysyłające spamy. Lista adresów jest aktualizowana 24h/7 dni w tygodniu. Każdy użytkownik ma również możliwość w panelu do zarządzania serwera Net.admin samodzielnego definiowania poziomów, dla których wiadomości będą rozpoznawane jako spam.

Panel Net.admin
Panel do obsługi serwera wirtualnego Net.admin pozwala na w pełni samodzielną administrację serwerem. Został on zaprojektowany specjalnie z myślą o indywidualnych użytkownikach korzystających z hostingu, którzy chcieliby samodzielnie zarządzać swoim serwerem. Za jego pomocą można samodzielnie zarządzać powierzchnią serwera, kontami e-mail, aliasami pocztowymi, filtrem antyspamowym, bazami danych, domenami, przeglądać statystyki transferu danych i odwiedzin strony. Dzięki temu nie ma potrzeby np. do korzystania ze statystyk odwiedzin oferowanych w innych firmach. Panele Net.admin zapewniają obsługę w 3 wersjach językowych PL, EN, DE.

Monitor zajętości
Monitor zajętości w panelu Net.admin do zarządzania serwerem umożliwia automatyczne sprawdzanie poziomu wykorzystania powierzchni dyskowej serwera, przydzielonej na stronę WWW, pocztę oraz bazy danych.

Harmonogram zadań
Harmonogram zadań CRON to usługa pozwalająca na uruchamianie w określonych stałych odstępach czasu krótkich skryptów wykonujących zaprogramowane czynności na serwerze. Skrypty CRON uruchamiane sš indywidualnie na życzenie klienta, po przesłaniu komendy skryptu do adinistaratorów MediaSoft.

Bezpieczne SFTP
Serwery wirtualne posiadają wbudowany protokół transmisji plików SFTP (SSH File Transfer Protocol), który pozwala dużo bardziej bezpiecznie przesyłać dane do serwera i z serwera niż w przypadku zwykłego FTP.

Bezpieczne SSL na pocztę i WWW
SSL (Secure Socket Layer) to bezpieczna transmisja zaszyfrowanego strumienia danych, która umożliwia bezpiecznie wysyłać i odbierać pocztę e-mail oraz bezpiecznie komunikować się za pomocą przeglądarki internetowej ze stroną WWW.

Autoryzacja SMTP
Jest to autoryzacja użytkownika przez serwer poczty wychodzącej SMTP (Simple Mail Transfer Protocol) i polega na weryfikacji przez serwer loginu i hasła użytkownika w czasie próby wysłania wiadomości. Zabezpieczenie to uniemożliwia wysłanie wiadomości z konta e-mail przez nieuprawnioną do tego osobę podającą Twój adres e-mail jako zwrotny.
Przeciwdziała to wykorzystaniu Twojego adresu konta e-mail np. do wysyłania spamu.

Statystyki WWW i FTP
Serwer wirtualny posiada wbudowane statystyki WWW, prezentujące szczegółowo informacje o odwiedzalności strony WWW i serwera FTP.

Statystyki kont e-mail
Na serwerze wirtualnym wbudowane są statystyki serwera pocztowego SMTP i POP3.

Catch-all dla poczty
Funkcja serwera catch-all pozwala dostarczyć wiadomość wysłaną na dowolny adres e-mail w domenie serwera wirtualnego(nawet na nie istniejący adres) na wskazany adres e-mail.

Autoresponder
Jest to automatyczna wiadomość zwrotna, która wysyła się w odpowiedzi na każdą wiadomość e-mail przychodzącą na konto.

Powiadamianie SMS
Umożliwia otrzymywanie na telefon komórkowy informacji tekstowej SMS o otrzymaniu na konto e-mail nowej wiadomości. SMS jest dostarczany za pośrednictwem usługi wybranego operatora telefonii komórkowej (bramki operatora).

Konto FTP
Dostęp do plików zamieszczonych na serwerze wirtualnym odbywa się za pomocą klienta FTP (File Transfer Protocol - programu do przesyłania plików na serwer). Umożliwia to między innymi wgranie strony WWW na serwer lub zamieszczenie na serwerze wielu stron WWW w odrębnych katalogach.

Dostęp przez FTP
Poprzez dostęp 24h/dobę do konta FTP (File Transfer Protocol) można samodzielnie w stosownym dla siebie czasie zamieścić na serwerze wirtualnym strony WWW, dokonywać ich aktualizacji oraz zarządzać znajdującymi się tam plikami.

Dostęp do PHP
Na serwerach wirtualnych uruchomiony jest interpreter języka PHP 5, który jest aktualizowany wkrótce po pojawieniu się nowej wersji interpretera.

Mechanizm skryptowy SSI
SSI (Server Side Includes) jest to mechanizm skryptowy służący do generowania stron WWW w sposób dynamiczny. Przede wszystkim używany jest do dołączania zdefiniowanych plików do dokumentu wynikowego. Domyślnie pliki generowane przez SSI posiadają rozszerzenie .shtml.

Primary i secondary DNS
Dzięki serwerom DNS (Domain Name System, system nazw domenowych) każda strona WWW zamieszczona na serwerach MediaSoft jest widoczna na całym świecie. W celu zapewnienia bezawaryjnego działania, udostępnione są dwa niezależne serwery DNS.

Kopia bezpieczeństwa danych
Dane zamieszczone na serwerach wirtualnych MediaSoft posiadają zabezpieczenie na wypadek utraty ich w postaci dodatkowych kopii. Aktualizacja kopii danych (backup) odbywa się 1 raz na 24 godziny (przeważnie w nocy). Dlatego zawsze dostępna jest kopia danych z ostatnich 24h.

Regulamin

Regulamin świadczenia usług hostingu z dnia 04.07.2018 r.- REGULAMIN


Kontakt

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą lub mają pytania to prosimy o kontakt:
e-mail: pokaż adres e-mail
tel.: 77 433 1615
tel./fax: 77 448 3881
tel. kom.: 501 442 493
Zaufali nam   Promocje   Aktualności MediaSoft
   

Skorzystaj z naszych usług
i dołącz do grona
zadowolonych klientów!

Zapraszamy do zapoznania się
z naszymi realizacjami
dostepnymi TUTAJ.
  Promocja  
Nasz zespół doświadczonych programistów tworzy aplikacje na systemy Android i iOS. Jeśli masz pomysł na aplikację dla swojej firmy to zadzwoń i umów się z nami na spotkanie albo na telefoniczną konsultację i wycenę. czytaj więcej....

Promocja na sprzęt komputerowy. Teraz wszystkie oferowane przez nas komputery w rewelacyjnych cenach nawet o 20% taniej. Promocja trwa do 30.06.2020 r.

Nowość w naszej ofercie usług. Oferujemy instalację sieci komputerowych oraz integrację i konfigurację systemów Windows. Szczegółową ofertę możesz uzyskać dzwoniąc do nas pod numer 77 433 16 15. czytaj więcej....

Monitoring - montaż kamer, konfiguracja monitoringu i rejestratorów. Szczegółową ofertę możesz uzyskać dzwoniąc do nas pod numer 77 433 16 15. czytaj więcej...

Realizujemy zamówienia z dofinansowań UE, PFRON na oferowane przez nas usługi oraz produkty. Dla placówek oświatowych zgodnie z ustawą istnieje możliwość wystawienie faktur VAT 0% na zakupiony sprzęt komputerowy. czytaj więcej...

Najnowsze realizacje MediaSoft
SMARTOOOLS Sklep Internetowy - gadĹźety reklamowe dla firm. Technologia: PHP, CSS, Technologia: XAJAX, JavaScript, CMS.
 
           
Home
MediaSoft
Opinie o nas
Kontakt
Logowanie
Aktualności
Polityka
prywatności
Strony WWW
Portfolio stron WWW
Portfolio animacji Flash
Sklepy internetowe
Szablony Allegro i Ebay
Opieka nad stronami
Panele MediaCMS

Hosting
Serwery wirtualne

Domeny
Rejestracja domen

Pozycjonowanie stron
Rejestracja stron w katalogach
Podnoszenie PageRank
Linki sponsorowane
WebMonitoring
MediaSoft
ul. Mariacka 37 lok. 7
48-304 Nysa

tel. +48 77 433 16 15
tel./fax +48 77 448 38 81
kom. +48 501 442 493
kom. +48 518 386 546
           

Copyright © 2003-2020 MediaSoft