Strony WWW
Zlecając MediaSoft wykonanie strony internetowej mogą być Państwo pewni, że strona będzie wykonana według obecnie obowiązujących standardów W3C i SEO.

Proces budowy strony WWW

Każda stworzona przez nas strona WWW jest przygotowywana indywidualnie pod wymagania klienta. Dlatego na początku projektu przeprowadzamy z klientem szczegółowy wywiad, aby dowiedzieć się jakie są jego oczekiwania odnośnie strony internetowej i jaką formę ma ona spełniać (informacyjną, sprzedażową, komunikacyjną, itp.). Podczas trwania całego projektu jesteśmy również cały czas w kontakcie z klientem. Doradzamy mu na każdym etapie prac i dzielimy się z nim naszym doświadczeniem - blisko 200 wykonanych stron WWW. Jednak to klient ma u nas ostatnie zdanie do powiedzenia, gdyż to on ma być zadowolony, a strona ma jemu przynosić korzyści ekonomiczne. Na podstawie uzyskanych od klienta informacji i otrzymanych materiałów opracowujemy podział strony oraz przygotowujemy projekt graficzny. Następnie po ewentualnych korektach i zatwierdzeniu projektu przez klienta przystępujemy do dalszych prac - programowania, tworzenia animacji i przygotowania pozostałych elementów graficznych.

Tworząc stronę nie stosujemy gotowych szablonów powielanych wiele razy, co ma zły wpływ na późniejsze pozycjonowanie się takich stron. Każda wykonana przez nas strona jest unikatowa, bo jest stworzona od podstaw tylko i wyłącznie dla jednego klienta.
Od początku prac przy budowie strony kładziemy nacisk na jej funkcjonalność, przejrzystość oraz wygodny interfejs dla przyszłych użytkowników. Jednak ładna grafika i animacje to nie tylko to, co oferujemy klientowi, gdyż bardzo ważny jest dla nas poprawny kod strony czyli "niewidoczna" dla przeciętnego użytkownika Internetu część strony odpowiadająca za jej poprawne działanie.

Mając ogromne doświadczenie - 8 lat w pozycjonowaniu stron w wyszukiwarkach i rejestracji ich w katalogach, każdą stronę już od fazy projektu staramy się przygotowywać zgodnie z zaleceniami SEO, tak aby jak najlepiej pozycjonowała się o czym zapomina wiele konkurencyjnych firm tworzących strony internetowe. Dla nas wnętrze strony jest tak samo ważne jak jej wygląd zewnętrzny. W stworzonych przez nas stronach nie ma zbędnego kodu, a meta tagi można dowolnie zmieniać dla każdej z podstron oddzielnie. Przy budowie stron w zależności od potrzeb stosujemy HTML, PHP, AJAX, JavaScript, CSS, Flash. Przy większych stronach tzw. serwisach WWW stosujemy opracowane przez naszą firmę autorskie panele MediaCMS (Media Content Management System) do zarządzania zawartością strony, dzięki którym użytkownik może w dowolnym dla siebie czasie i miejscu świata wprowadzać zmiany na stronie (edycja treści i zdjęć, edycja produktów, edycja całych galerii, edycji opinii klientów, zmiany w menu, itp.).

Końcową fazą budowy strony jest u nas zawsze jej testowanie przez naszych beta-testerów oraz przez klienta, przejście walidacji kodu według standardów W3C oraz zamieszczenie strony na serwerze klienta. Przy stronach z panelami MediaCMS robimy gratis szkolenia.

Stosowane rozwiązania

Standardem jest stosowanie przez nas w prawie każdej stronie WWW skryptów Lightbox 2.0 dla wyświetlania zdjęć, aplikacji w technologii AJAX dzięki czemu zawartość strony może zmieniać się szybko i dynamicznie bez potrzeby przeładowania całej strony, formularzy kontaktowych w PHP (czasem bardzo rozbudowanych pełniących funkcję zamawiania produktu, rezerwacji usługi lub quizu), interaktywnych map Google, statystyk Google Analitycs. Dla wymagających klientów możemy również wykonać panoramy wirtualne 360°.

Wersje językowe

W celu przygotowania strony w innym języku niż polski ustalamy z klientem czy on dostarczy nam potrzebne tłumaczenia, czy my mamy zająć się na zlecenie tłumaczeniami. Współpracujemy na stałe z tłumaczami języków angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego jednak na życzenia klienta możemy wykonać stronę w dowolnej wersji językowej korzystając z usług tłumaczy przysięgłych.

Możliwości paneli MediaCMS

Ciężko wymienić wszystkie możliwości jakie dają nasze panele, bo takie rzeczy jak zmiana kroju czcionki, wielkości i koloru albo dodawanie linków w tekście lub tytułów "title" na zdjęciach i grafikach to jest standard w panelach MediaCMS. Dlatego poniżej przedstawiamy naszym zdaniem najważniejsze funkcjonalności.

 • - Modyfikacja treści i zdjęć na każdej z podstron
 • - Dowolny układ zdjęć w stosunku do treści
 • - Dodawanie galerii miniatur zdjęć na każdej z podstron
 • - Dodawanie w galeriach podpisów do zdjęć, które pokazują się pod zdjęciem przy powiększeniu w Lightboxie
 • - Wyłączanie tymczasowe zdjęć w galeriach bez ich usuwania
 • - Zamiana miejscami zdjęć w galeriach bez ponownego dodawania zdjęć - automatyczna zmiana kolejności przy powiększeniu w Lightoboxie
 • - Wstawianie dowolnej ilości filmów z YouTube wraz z podpisem na każdej z podstron
 • - Wyłączanie tymczasowe filmów bez ich usuwania
 • - Dodawanie dowolnej ilości banerów JPG, PNG, SWF na każdej z podstorn w tym baner górnego - headera
 • - Dodawanie dowolnej ilości załączników PDF, Word, Excel, JPG, PNG wraz z podpisami na każdej z podstorn
 • - Szybkie uzupełnianie na 1 stronie w panelu, aż 5 wersji językowych strony PL, EN, DE, CZ, RU
 • - Dodawanie w galeriach podpisów do zdjęć w wersjach językowych PL, EN, DE, CZ, RU (na stronie widoczny osobny podpis dla danej wersji języka)
 • - Dodawanie pod filmami podpisów w wersjach językowych PL, EN, DE, CZ, RU (na stronie widoczny osobny podpis dla danej wersji języka)
 • - Wyłączanie podstron w menu, bez ich usuwania
 • - Zmiana kolejności podstron w menu
 • - Wstawianie map Google w dowolnej wielkości na każdej z podstron
 • - Wstawianie kodu statystyk Google Analitycs
 • - Modyfikacja meta tagów wspólnych dla wszystkich podstron oraz modyfikacja meta tagów dla każdej z podstron osobno
 • - Ustawianie przyjaznych dla wyszukiwarek nazw linków URL dla każdej z podstron
 • - Wstawianie tagów z linkami na każdej z podstron

Powyższe funkcje są dostosowywane do zapotrzebowań klienta, ale większość z nich to nasz standard, który oferujemy w każdym z paneli MediaCMS. Istnieje także możliwość wykonania przez nas indywidualnych rozwiązań dostępnych przez panel jak np. obsługa zamówień.

Zajmując się pozycjonowaniem stron opracowując i rozbudowując już od 2005 roku panele MediaCMS szczególnie zwracaliśmy uwagę na to, aby były one jak najbardziej funkcjonalne i przyjazne dla użytkownika oraz, żeby dawały dużą swobodę działań związanych z SEO.

Rodzaje oferowanych stron WWW

Oferta Oszczędna
 • Strona wizytówka (całość informacji na 1 podstronie) HTML, CSS, JavaScript, FLASH
Oferta Zrównoważona
 • Mała stron WWW (2-9 podstron) HTML, PHP, CSS, AJAX, JavaScript, Flash
Oferta Premium
 • Serwisy WWW (10-30 i więcej podstron) PHP, CSS, AJAX, XAJAX, JavaScript, Flash, Panele MediaCMS

Portfolio

Zapraszamy do obejrzenia naszego portfolio stron internetowych, które wykonaliśmy na przestrzeni blisko 8 lat naszej działalności. Znajdą w nim Państwo ponad 150 stron internetowych z różnych branż. Proszę kliknąć ikonę poniżej aby przejść do portfolio.

Portfolio stron WWWCennik

Koszt dla każdej ze stron jest ustalany indywidualnie w zależności od ilości podstron, stosowanych rozwiązań programistycznych oraz stopnia zaawansowania grafiki w tym animacji Flash. Wstępną wycenę budowy strony możemy dokonać już po krótkiej rozmowie z Państwem. Nasze ceny zaczynają się od 350 zł netto.

Kontakt

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą lub mają pytania to prosimy o kontakt:
e-mail: pokaż adres e-mail
tel.: 77 433 1615
tel./fax: 77 448 3881
tel. kom.: 501 442 493
Zaufali nam   Promocje   Aktualności MediaSoft
   

Skorzystaj z naszych usług
i dołącz do grona
zadowolonych klientów!

Zapraszamy do zapoznania się
z naszymi realizacjami
dostepnymi TUTAJ.
  Promocja  
Nasz zespół doświadczonych programistów tworzy aplikacje na systemy Android i iOS. Jeśli masz pomysł na aplikację dla swojej firmy to zadzwoń i umów się z nami na spotkanie albo na telefoniczną konsultację i wycenę. czytaj więcej....

Promocja na sprzęt komputerowy. Teraz wszystkie oferowane przez nas komputery w rewelacyjnych cenach nawet o 20% taniej. Promocja trwa do 30.06.2020 r.

Nowość w naszej ofercie usług. Oferujemy instalację sieci komputerowych oraz integrację i konfigurację systemów Windows. Szczegółową ofertę możesz uzyskać dzwoniąc do nas pod numer 77 433 16 15. czytaj więcej....

Monitoring - montaż kamer, konfiguracja monitoringu i rejestratorów. Szczegółową ofertę możesz uzyskać dzwoniąc do nas pod numer 77 433 16 15. czytaj więcej...

Realizujemy zamówienia z dofinansowań UE, PFRON na oferowane przez nas usługi oraz produkty. Dla placówek oświatowych zgodnie z ustawą istnieje możliwość wystawienie faktur VAT 0% na zakupiony sprzęt komputerowy. czytaj więcej...

Najnowsze realizacje MediaSoft
SMARTOOOLS Sklep Internetowy - gadĹźety reklamowe dla firm. Technologia: PHP, CSS, Technologia: XAJAX, JavaScript, CMS.
 
           
Home
MediaSoft
Opinie o nas
Kontakt
Logowanie
Polityka
prywatności
Strony WWW
Portfolio stron WWW
Portfolio animacji Flash
Sklepy internetowe
Szablony Allegro i Ebay
Opieka nad stronami
Panele MediaCMS

Hosting
Serwery wirtualne

Domeny
Rejestracja domen

Pozycjonowanie stron
Rejestracja stron w katalogach
Podnoszenie PageRank
Linki sponsorowane
WebMonitoring
MediaSoft
ul. Mariacka 37 lok. 7
48-304 Nysa

tel. +48 77 433 16 15
tel./fax +48 77 448 38 81
kom. +48 501 442 493
kom. +48 518 386 546
           

Copyright © 2003-2020 MediaSoft