Aktualności MediaSoftNasz zespół doświadczonych programistów tworzy aplikacje na systemy Android i iOS. Jeśli masz pomysł na aplikację dla swojej firmy to zadzwoń i umów się z nami na spotkanie albo na telefoniczną konsultację i wycenę.


Promocja na sprzęt komputerowy. Teraz wszystkie oferowane przez nas komputery w rewelacyjnych cenach nawet o 20% taniej. Promocja trwa do 30.06.2020 r.Nowość w naszej ofercie usług. Oferujemy instalację sieci komputerowych oraz integrację i konfigurację systemów Windows. Szczegółową ofertę możesz uzyskać dzwoniąc do nas pod numer 77 433 16 15.


Monitoring - montaż kamer, konfiguracja monitoringu i rejestratorów. Szczegółową ofertę możesz uzyskać dzwoniąc do nas pod numer 77 433 16 15.Realizujemy zamówienia z dofinansowań UE, PFRON na oferowane przez nas usługi oraz produkty. Dla placówek oświatowych zgodnie z ustawą istnieje możliwość wystawienie faktur VAT 0% na zakupiony sprzęt komputerowy.


Rozszerzyliśmy naszą ofertę o sprzedaż sprzętu komputerowego. Zapraszamy do zakupów komputerów i akcesoriów na naszych aukcjach w serwisie Allegro. Użytkownik mediasoft-com-pl.Zapraszam do skorzystania z promocji na linki sponsorowane AdWords w Google. Każda nowa kapania prowadzona przez MediaSoft zostanie doładowana kwotą 250 zł. Przeznaczając minimum 300 zł netto otrzymają Państwo dodatkową kwotę 250 zł co w sumie da 550 zł środków na kampanię linków sponsorowanych w Google. Szczegóły dotyczące linków sponsorowanych dostępne są tutaj.

Potwierdzeniem rzetelności, wiarygodności oraz uczciwości MediaSoft może być fakt, iż otrzymaliśmy kolejny certyfikat. Zobacz Certyfikat.W dniu 14.09.2013r. można było spotkać nas na stadionie miejskim w Nysie, gdzie odbył się koncert Thomasa Andersa & Modern Talking Band. Naszą firmę reprezentowały hostesy, które rozdały kilka tysięcy ulotek osobom zainteresowanym naszymi usługami. Oprócz tego można było zobaczyć nasze banery, potykacze oraz reklam na telebimach.
Miło nam poinformować, że 15 sierpnia minęło już 10 lat odkąd nasza firma jest obecna na rynku usług internetowych. Pragniemy podziękować naszym klientom, którzy zaufali nam w tym czasie i docenili naszą pracą. Jednocześnie obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach ale nadal będziemy rozwijać nasze usługi i realizować dalsze plany rozwoju firmy.

MediaSoft została sponsorem koncertu Thomasa Andersa i Modern Talking Band organizowanego przez Radio Nysa.FM. Wszystkich fanów zapraszamy 14.09.2013r. na koncert do Nysy. Szczegóły koncertu i bilety dostępne są na stronie www.moderntalking.nysa.fm, którą przygotowaliśmy z tej okazji.

Nazwa i logo MediaSoft zostały zastrzeżone. Otrzymaliśmy z Urzędu Patentowego świadectwo ochronne nazwy i logo MediaSoft.
Teraz wyłącznie nasza firma może używać nazwy MediaSoft świadcząc usługi tworzenia stron, sklepów oraz aplikacji internetowych, a także pozycjonowania, hostingu i rejestracji domen.
Dzięki temu możemy obecnie bez przeszkód promować naszą markę. Zobacz Certyfikat.
Specjalna oferta dla AUTOKOMISÓW - możliwość połączenia oferty na stronie internetowej z platformami AUTO-MARKET i AUTO PANEL.
Teraz nie musisz dodawać osobno oferty na stronę internetową. Wystarczy kilka kliknięć aby cała oferta z platform pojawiła się również na Twojej stronie internetowej.
Zainteresowanym udzielamy szczegółowych informacji pod numerem telefonu 77 4331615.
Nowość w naszej ofercie - szablony aukcji na Ebay już od 250 zł netto. Sprzedajesz na Ebay? Teraz prócz szablonów aukcji na Allegro możesz zakupić u nas szablon aukcji na Ebay.
Wyróżnij swoją firmę i sprzedawane produkty używając swojego firmowego szablonu aukcji. Zobacz portfolio.

Mało, która firma może poszczycić się tak dużymi osiągnięciami jak nasza. Przez blisko 10 lat naszej działalności wykonaliśmy ponad 260 stron i sklepów internetowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym portfolio.


Jako rzetelna i uczciwa firma zostaliśmy uhonorowani certyfikatem Wiarygodna Firma. Zobacz Certyfikat.Nowa opcja w panelu MediaCMS. Rozszerzyliśmy funkcjonalność naszych paneli CMS o możliwość dodawania na każdej z podstron tagów oraz map Google. Więcej o panelach tutaj.W związku z coraz większą odwiedzalnością serwisów internetowych naszych klientów zamieszczonych na serwerach w MediaSoft, zwiększyliśmy w ostatnich dniach, aż o 200% szybkość łączy do serwerów. Mamy nadzieję, że umożliwi to w pełni wykorzystanie funkcjonalności ich stron internetowych, przyśpieszy pracę i zaoszczędzi czas.

Oferujemy bezpłatną obsługę kampanii AdWords przez pierwszy miesiąc dla wszystkich nowych klientów, którzy otrzymali kupony (vouchery) z Google oraz 50% rabatu na obsługę kampanii przez kolejne 3 miesiące.


Nowa strona MediaSoft jest już dostępna. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo na niej wiele ciekawych informacji.Wprowadziliśmy promocję na serwery wirtualne. Teraz w MediaSoft serwery Basic 1GB, Advanced 3GB oraz Advanced + 5GB dostępne są dla nowych klientów za 0 złotych przez 6 miesięcy, a w pakiecie ze stroną WWW o wartości powyżej 999 zł netto nawet przez 12 miesięcy za 0 zł! więcej...


Nowa promocja dla wszystkich, którzy posiadają już domeny zarejestrowan za pośrednictwem innej firm. Przenosząc do MediaSoft płatość za domenę można zaoszczędzić nawet do 60% obecnych kosztów. więcej...


Migracja na nowy serwer fizyczny wszystkich uruchomionych przed 01.05.2010r. serwerów wirtualnych naszych klientów została zakończona pełnym sukcesem. Jednocześnie wszystkie małe serwery zostały rozszerzone do opcji Basic, Advanced lub Advanced+.


MediaSoft rozpoczęła systematyczną obniżkę cen dla serwerów uruchomionych między 2003 - 2009 r. Ceny będą systematycznie obniżane do poziomu cen nowych serwerów.Uruchomiliśmy usługę rejestracji stron internetowych w katalogach rosyjskich i ukraińskich. MediaSoft poleca tą usługę dla firm pragnących rozreklamować swoje produkty i usługi na wschodzie Europy. więcej...


MediaSoft otrzymała podziękowania za wspieranie Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą", której przewodniczącą jest Pani Beata Tyszkiewicz. Zobacz podziękowania


Zaufali nam   Promocje   Aktualności MediaSoft
   

Skorzystaj z naszych usług
i dołącz do grona
zadowolonych klientów!

Zapraszamy do zapoznania się
z naszymi realizacjami
dostepnymi TUTAJ.
  Promocja  
Nasz zespół doświadczonych programistów tworzy aplikacje na systemy Android i iOS. Jeśli masz pomysł na aplikację dla swojej firmy to zadzwoń i umów się z nami na spotkanie albo na telefoniczną konsultację i wycenę. czytaj więcej....

Promocja na sprzęt komputerowy. Teraz wszystkie oferowane przez nas komputery w rewelacyjnych cenach nawet o 20% taniej. Promocja trwa do 30.06.2020 r.

Nowość w naszej ofercie usług. Oferujemy instalację sieci komputerowych oraz integrację i konfigurację systemów Windows. Szczegółową ofertę możesz uzyskać dzwoniąc do nas pod numer 77 433 16 15. czytaj więcej....

Monitoring - montaż kamer, konfiguracja monitoringu i rejestratorów. Szczegółową ofertę możesz uzyskać dzwoniąc do nas pod numer 77 433 16 15. czytaj więcej...

Realizujemy zamówienia z dofinansowań UE, PFRON na oferowane przez nas usługi oraz produkty. Dla placówek oświatowych zgodnie z ustawą istnieje możliwość wystawienie faktur VAT 0% na zakupiony sprzęt komputerowy. czytaj więcej...

Najnowsze realizacje MediaSoft
SMARTOOOLS Sklep Internetowy - gadĹźety reklamowe dla firm. Technologia: PHP, CSS, Technologia: XAJAX, JavaScript, CMS.
 
           
Home
MediaSoft
Opinie o nas
Kontakt
Logowanie
Aktualności
Polityka
prywatności
Strony WWW
Portfolio stron WWW
Portfolio animacji Flash
Sklepy internetowe
Szablony Allegro i Ebay
Opieka nad stronami
Panele MediaCMS

Hosting
Serwery wirtualne

Domeny
Rejestracja domen

Pozycjonowanie stron
Rejestracja stron w katalogach
Podnoszenie PageRank
Linki sponsorowane
WebMonitoring
MediaSoft
ul. Mariacka 37 lok. 7
48-304 Nysa

tel. +48 77 433 16 15
tel./fax +48 77 448 38 81
kom. +48 501 442 493
kom. +48 518 386 546
           

Copyright © 2003-2020 MediaSoft